DFHS logo
 • Pon - Pia

  Na objednávku

 • Sobota

  Na objednávku

 • Nedeľa

  Zatvorené

Dominika Fabová Hair Studio

Vlasová diagnostika Framesi na nájdenie a odstránenie problému s vlasmi

Novinka! Profesionálna diagnostika vlasov a vlasovej pokožky špeciálnym prístrojom

Najprestížnejšie značky vlasovej kozmetiky, ktoré ponúkajú dlhodobo najkvalitnejšie produkty na ošetrovanie vlasov – a medzi nimi aj tá „moja“ značka, Framesi – prišli nedávno s úžasnou novinkou. Pretože vlasová diagnostika je takmer rovnako dôležitá ako samotná starostlivosť o vlasy.

Suché až lámavé vlasy? Vlasy mastné a spľasnuté, „mľandravé“? Podráždená prípadne vyslovene svrbiaca pokožka na hlave…?!

To sú problémy, o existencii ktorých by každá žena najradšej ani netušila. Žiaľ, máloktorá sa im dokáže trvalo vyhýbať. Vtedy sa samé seba začneme pýtať, čo robíme zle… Mnohé z nás začnú skúšať rôzne „zázračné“ šampóny či iné prostriedky vlasovej starostlivosti. To je však proces často zdĺhavý a spravidla vlasom – a pokožke hlavy – prinajmenšom dočasne viac ublíži než pomôže.

Mám podstatne lepšie riešenie! Šetrnejšie, citlivejšie, účinnejšie a hlavne s dlhodobým efektom!

Vlasová diagnostika Framesi funguje fantasticky

Potrebná k nej je špeciálna kamera, ktorou snímam klientke vlasy od korienkov po celej ich dĺžke. Zákazníčka drží v ruke mobilný telefón, na ktorom detailne vidí to, na čo sa pozerá objektív kamery. Na displeji vidí, či sú vlasy a tiež pokožka hlavy suché či mastné, či je vlas ako taký pevný alebo má tendenciu k lámavosti. Takisto sa ukáže, či vlasy vyrastajú z korienkov v dostatočnom množstve a aké hrubé a pevné sú.

Všetky tieto výsledky ja ako odborník na ošetrovanie vlasov a na vlasovú starostlivosť vyhodnotím. Prirodzene, nespolieham sa iba na kameru, ale aj na vlastné skúsenosti.

Vlasová diagnostika prístrojom je dôležitou súčasťou posudku

pre následné odporúčania pre klientku.

 • Aký šampón používať a ako často si vlasy umývať.
 • Aké prípravky na ošetrovanie sú pre dané vlasy najvhodnejšie.
 • Či a ako často aplikovať napr. moju špeciálnu a veľmi vyhľadávanú Restructure kúru.
 • Či je vhodné aplikovať brazílsky keratín atď., atď.

Iba vlasová diagnostika dokáže ukázať výsledky rôznych postupov vlasovej starostlivosti. Každá ďalšia návšteva a ďalšia vlasová diagnostika ukáže, aký veľký

pokrok bol dosiahnutý správnou aplikáciou mojich rád

a mnou vybraných produktov na ošetrovanie koruny krásy.

No a príjemná informácia na záver, ktorá určite zvlášť poteší v dnešnej finančne náročnej dobe.

Vlasová diagnostika je v salóne #DFHS zadarmo

Stačí kúpiť si mnou odporúčané prípravky. V prípade, že zákazníčka chce čisto len spoznať stav svojich vlasov a je presvedčená o tom, že žiadne produkty na jeho zlepšenie nepotrebuje, je cena cca 15-minútovej diagnostiky prístrojom € 10. Ako bonus si klientka môže odniesť pár fotiek či krátke video, detailne dokumentujúce stav jej vlasov a pokožky hlavy.


Moje kaderníctvo v Košiciach nájdeš na adrese Čingovská 3, 040 12  Košice-Nad jazerom. Termín návštevy u mňa si môžeš dohodnúť na čísle 0915 250 032. "Dominika Fabová Hair Studio" je značka, za ktorou už celkom pekná kôpka spokojných žien z metropoly východu Košíc vidí overenú a spoľahlivú kaderníčku. Na tejto mojej stránke nájdeš moje blogy o vlasoch, o účesoch, o starostlivosti o korunu krásu, kadernícky humor a pod.

Post a Comment