DFHS logo
 • Pon - Pia

  Na objednávku

 • Sobota

  Na objednávku

 • Nedeľa

  Zatvorené

Dominika Fabová Hair Studio

Brazílsky keratín = rovné vlasy na 2 až 3 mesiace

Dlhšie som sa vyhýbala tomu, venovať sa zázraku s menom brazílsky keratín dôkladne. I keď príležitostne som ho mojim zákazníčkam aplikovala a jednoznačne boli spokojné. Až po nejakých siedmich rokoch praxe kaderníčky som sa rozhodla ponúknuť ho ako stabilnú službu môjho vlasového štúdia.

Brazílsky keratín a kvalita vlasov po jeho aplikácii

sú a budú pre každého veľmi pozitívnym prekvapením!

Tento zlepšovák má vlasy v prvom rade vyrovnať. Sama ich mám síce zvlnené len jemne a s vyslovene kučeravými sú preto neporovnateľné. Ale aj na tých mojich brazílsky keratín ukázal, že žehličku môžem na čas nechať zapadať prachom. Nielen na normálnom vzduchu, ale aj za mierneho sneženia

vyrovnal brazílsky keratín vlasy tak spoľahlivo,

že som prišla do práce ešte stále perfektne upravená. Tým si ma definitívne a natrvalo získal. Ale nie iba tým. Vlasy sú po jeho aplikácii na prvý pohľad lesklejšie a na prvý dotyk hladšie a príjemnejšie na „omak“. Môj priateľ ich nazval „šťavnatejšími“.

Brazílsky keratín navracia vlasom prirodzený a​​ zdravý vzhľad

Vyživuje suché, poškodené, lámavé vlasy. A to vlasy krátke, dlhé a dokonca aj predĺžené. Je teda vhodný pre všetky typy vlasov. Je to ošetrujúca a skrášľovacia vlasová kúra určená na regeneráciu, ozdravenie a vyhladenie vlasov. Jediný, komu ju neodporúčam, sú tehotné zákazníčky.

Brazílsky keratín je účinná terapia pre veľmi poškodené vlasy. Umožňuje zmeniť nepoddajné a unavené vlasy na rovné a zároveň hladké a lesklé. Brazílsky keratín ako kúru odporúčam najmä na vlasy farbené, poškodené, často chemicky ošetrované, suché a lámavé alebo mastné.

Molekuly keratínu prenikajú do vlasového vlákna

Opravujú a zlepšujú kvalitu vlasov zvnútra. Brazílsky keratín hĺbkovo regeneruje a trvalo narovnáva vlasy bez zmeny ich štruktúry. Chráni vlasy pred nepriaznivými vplyvmi: pred UV žiarením, slanou morskou či výrazne chlórovanou vodou (vírivky a pod.), mrazom, vetrom atď.

Vlasy hneď po aplikácii získajú vitalitu a žiarivý vzhľad. Prichádza k ich okamžitému spevneniu, hĺbkovému obnoveniu a hlavne k narovnaniu. Celý efekt tohto zásahu vydrží vlasom 2, niekedy až 3 mesiace.

Ceny keratínovej kúry v mojom salóne

sú nasledovné:

 • polodlhé vlasy = v dĺžke po ramená alebo kratšie: € 100 (spotreba keratínu max. 60 ml);
 • dlhé vlasy: € 130 (spotreba keratínu max. 80 ml);
 • v prípade veľmi dlhých vlasov a teda spotreby materiálu väčšej ako 90 ml je doplatok za každý mililiter keratínu € 1,00.

V uvedenej cene je už zahrnutý strih. Rovnako grátis poskytujem zákazníčkam špeciálny bezsulfátový a bezparabénový šampón na domáce použitie. Je to taká moja „vychytávka“, ktorá sa ti ako mojej klientke postará o udržanie efektu brazílskeho keratínu.

Aplikácia tejto kúry trvá približne hodinu

Závisí to, samozrejme, v prvom rade od dĺžky a kvality vlasov. Pri krátkych do hodinky, pri dlhých aj hodinu a pol. Po aplikácií keratínu sa vlasy nesmú 3 dni umývať, používať štylistické prípravky a zopínať vlasy gumičkami či sponkami.

Po ošetrení vlasov je potrebné používanie bezsulfátového šampóna na domáce ošetrenie, aby sa účinky kúry zachovali čo najdhlšie. Šampón je možné zakúpiť v mojom salóne.

Čo treba robiť, keď sú ráno po zobudení vlasy napriek aplikácii kúry zvlnené? Treba jednoducho použiť fén a/alebo žehličku. Je treba docieliť, aby vlasy ostali počas prvých troch dní rovné.

Možno ťa tiež zaujíma, či je rozumnejšie

ostrihať si vlasy pred alebo po keratínovej kúre.

Odporúčam nechať to bezprostredne po aplikácii brazílskeho keratínu. Vtedy sa totiž dajú odstrániť skutočne iba poškodené konce.


Technické informácie: hlavnou zložkou

vlasovej kúry s názvom „brazílsky keratín“

je (čuduj sa svete) bielkovina keratín. Ten je základom nielen pre zdravé vlasy, ale aj pre zdravú kožu a nechty. Je to čisto prírodná látka, úplne bezpečná pre telo. Organický pôvod všetkých zložiek tej keratínovej kúry, ktorú ja mojim klientkám ponúkam, má vplyv na lepšie vstrebávanie sa do vlasu.

Postup jeho aplikácie je ten, že molekuly keratínu sa zažehľujú keramickou žehličkou s teplotou 230°C, ktorá aktivuje keratín a zabezpečí jeho dlhodobé pôsobenie vo vlase.

Moje kaderníctvo v Košiciach nájdeš na adrese Čingovská 3, 040 12  Košice-Nad jazerom. Termín návštevy u mňa si môžeš dohodnúť na čísle 0915 250 032. "Dominika Fabová Hair Studio" je značka, za ktorou už celkom pekná kôpka spokojných žien z metropoly východu Košíc vidí overenú a spoľahlivú kaderníčku. Na tejto mojej stránke nájdeš moje blogy o vlasoch, o účesoch, o starostlivosti o korunu krásu, kadernícky humor a pod.

Comments

 • Eva Hrabcakova

  22. septembra 2019
  reply

  Mam zaujem o keratin dalo by sa v tento pondelok alebo utorok?

 • Diana

  11. augusta 2020
  reply

  Dobry den, moze sa aplikovat brazilsky keratin, ked dojcim 4mesacne dieta? Dakujem

  • Lenka

   14. septembra 2020
   reply

   Dobry den, skvely clanok, len nikde som nenasla s akou znackou keratinu pracujete ? Dakujem za odpoved

 • Michaela

  6. septembra 2020
  reply

  Dobry den, cena za brazilsky keratin je uz konecna? A ako je to s farbenim vlasov? Je lepsie uch zafarbit pred aplikaciou brazilskeho keratinu? Dakujem

 • Maja

  11. januára 2021
  reply

  Dobrý deň, dokáže vaše keratínové ošetrenie vyrovnať aj kučeravé – tvrdé vlasy?
  Ďakujem.
  Maja

Post a Comment