DFHS logo
  • Pon - Pia

    Na objednávku

  • Sobota

    Na objednávku

  • Nedeľa

    Zatvorené

Kontakt: kaderníctvo, Hair Studio Košice

Na objednanie termínu do salóna Dominika Fabová Hair Studio Košice použi, prosím, výhradne moje mobilné číslo

0915 250 032

a to v čase medzi 10:00 a 18:00 cez pracovné dni.

Nájsť ma možno na Čingovskej 3 na sídlisku Nad jazerom. Navigácia ťa v prípade cesty autom dovedie priamo pred vchod. Parkovacie možnosti sú cez deň bezproblémové a dokonca úplne zadarmo. Prostriedkami MHD sa ku mne dá dostať električkami číslo 3, 7 a 9, autobusmi číslo 19, 52 a 54 – zastávka Dneperská. Moje Hair Studio je od zastávky vzdialené len asi 70 metrov. (Veľký rôznofarebný domový blok jemne doprava, krížom cez malú križovatku, ktorá tam je.)

Prosím, nepíš mi vo veci termínu, ceny za špecifickú službu atď. maily ani správy. Pri všetkej úcte a vo všetkej vážnosti: nemám dostatok časového priestoru na to, aby som štvrť hodiny riešila cez písmenká niečo, na čo nám stačí doslova 3-minútový telefonát. Veľmi pekne ďakujem za pochopenie.

V prípade, že ešte nie si pevne rozhodnutá využiť

kontakt na Hair Studio Košice,

vrelo ti odporúčam tri kroky. Zabijú ti len chvíľu času, strávenú surfovaním na internete. Ale presvedčia ťa o tom, že si natrafila na blog špičkovej kaderníčky, ktorá úplne zjavne vie, čo robí a robí to dobre.

Poprezeraj si ako moje práce na instagram-e, tak moje príspevky a najmä recenzie na facebook-u. Ak sa ti predsa len nechce otvárať iné stránky, prečítaj si text o mne samotnej na tomto mojom webe. Možno ti to bude stačiť a ďalšie skúsenosti budeš už zbierať priamo u mňa ako moja zákazníčka.


Na záver ešte bankové spojenie napr. v prípade potreby bezhotovostnej úhrady zálohy (za termín v sobotu či iný mimopracovný čas atď.). IBAN môjho účtu v UniCredit: SK4811110000001120567014.