DFHS logo
  • Pon - Pia

    Na objednávku

  • Sobota

    Na objednávku

  • Nedeľa

    Zatvorené

Dominika Fabová Hair Studio

Dominika Fabová Hair Studio - kto to je a prečo sú jej/toho sídlom Košice?!

Dominika Fabová Hair Studio: 0915-250-032

Som vyštudovanou kaderníčkou, ktorá nezostala iba „sídliskovou strihačkou“, ale vybudovala renomé značke Dominika Fabová Hair Studio.

Odbor „kaderník“ som vyštudovala na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Trenčíne. Pomerne bezprostredne po absolvovaní štúdia a jeho následného rozšírenia o maturitu v oblasti manažmentu obchodu som sa v roku 2013 z osobných dôvodov presťahovala do metropoly východu.

Mojím pôsobiskom sa teda stali Košice

Tu som zopár mesiacov fungovala ako radová zamestnankyňa kaderníctva, ktoré som však čoskoro vzala do prenájmu pod vlastnú čerstvo založenú živnosť. Aby som z bežného

kaderníctva mohla urobiť skutočné Hair Studio.

Po pár neľahkých rokoch, plných šesť až sedem dňových pracovných týždňov sa drina začala pomaličky premieňať na úspech. Podarilo sa mi postupne vybudovať renomé

naozaj spoľahlivej a šikovnej kaderníčky,

ktorá miluje svoju prácu a svojím zákazníčkam sa skutočne oddane venuje. Po odmakaní desaťtisícov pracovných hodín, vypotení hektolitrov potu a ostrihaní stoviek kilogramov vlasov sa moje meno začalo dostávať do povedomia Košičaniek.

Značka „Dominika Fabová Hair Studio“ získala zvuk

Pri všetkej skromnosti: verím, že zaslúžene sa v kruhoch žien, ktoré skúsili moje služby, stalo moje meno synonymom spoľahlivosti a zárukou kvality.

Na rozdiel od rodného Trenčína mi mesto Košice ako také prirástlo k srdcu natoľko, že v ňom salón vlasovej krásy pod názvom

Dominika Fabová Hair Studio prevádzkujem

Dominika Fabová Hair Studio Košice, vlasová štylistka

dodnes. A to napriek plánom z roka 2018, kedy som mala v úmysle presunúť podnikanie do hlavného mesta. Došlo totiž k presnému opaku a môj vtedajší partner sa z Bratislavy prisťahoval sem. Tým mi zároveň dokázal, nakoľko on sám oceňuje a ako vysoko hodnotí kvalitu mojej práce.

Určite sama uznáš, že bez toho by sa za mnou Bratislavčan do Košíc určite nebýval presídlil. 🙂

Moje kaderníctvo v Košiciach nájdeš na adrese Čingovská 3, 040 12  Košice-Nad jazerom. Termín návštevy u mňa si môžeš dohodnúť na čísle 0915 250 032. "Dominika Fabová Hair Studio" je značka, za ktorou už celkom pekná kôpka spokojných žien z metropoly východu Košíc vidí overenú a spoľahlivú kaderníčku. Na tejto mojej stránke nájdeš moje blogy o vlasoch, o účesoch, o starostlivosti o korunu krásu, kadernícky humor a pod.

Post a Comment