DFHS logo
  • Pon - Pia

    Na objednávku

  • Sobota

    Na objednávku

  • Nedeľa

    Zatvorené

Dominika Fabová Hair Studio

vlasy cez tvar. monochromaticka fotka

Už si nenechaj kradnúť vlasy! Sme predsa v „smart“ ére, preboha

Už nikdy sa nenechaj pripraviť o kus dlho pestovaných vlasov len preto, aby si sa úspešne zbavila tej nechutnosti s názvom „rozštiepené končeky vlasov“. V 21. storočí, v ére technológií už to naozaj nie je potrebné.

Načo dávať preč 10 cm, keď môžeš prísť maximálne tak o jeden či dva?! Nekecám. Sama veľmi dobre viem, ako ľúto je to žene, keď sa v záujme ich krásy musí vzdať kusiska vlasov. Môj špeciálny prístroj ti

odstráni doslova LEN ROZŠTIEPENÉ KONČEKY VLASOV

v dĺžke centimetra až dvoch. Skutočne nič iné, nič viac! Už nie je potrebné strihať celé dlhé konce vlasov, ktoré si si dovtedy tak poctivo nechávala rásť.

Na rozdiel od iných kaderníčok v Košiciach

mám slušné skúsenosti v používaní tohto zázraku

na rozštiepené končeky vlasov. Až dlho po tom ako som ho JA začala používať a zbierať nevyhnutnú prax, objavil sa zrazu v ponuke ďalších kaderníctiev… Ale daj si pozor: nie je to ani zďaleka o tom, dokázať si ten prístroj zohnať. Treba s ním hlavne vedieť pracovať, vedieť ho správne používať. Moje recenzie a prudko rastúci záujem o túto službu odo mňa ukazujú, že ja to viem.

A o čo presne ide? Čo za technologický zázrak je tento

prístroj na rozštiepené končeky vlasov,

na nich odstránenie bez nutnosti strihania kusiska vlasov? Nebudem opisovať technológiu, akou pracuje. Ako zákazníčku ťa to nezaujíma. Čo zrejme chceš vedieť, je info o tom, ako to funguje a čo jeho použitie obnáša.

Prístrojom na rozštiepené končeky vlasov

ti ja ako kaderníčka prechádzam zhora dolu po jednotlivých (a postupne všetkých) prameňoch vlasov.

Prístroj doslova odseká len tie poškodenia. Rozštiepené končeky vlasov zozbiera do nádobky. Odpadom sú teda iba tieto „rozštiepence“. A nie zarovnaný zhruba 10-centimetrový kusisko spodnej časti celej tvojej koruny krásy. Ktorý si musela obetovať vždy doteraz. A to, žiaľ, zakaždým, keď si chcela odstrániť čisto iba rozštiepené končeky vlasov.

Znie to jednoducho a mohlo by sa zdať, že to predsa musí vedieť urobiť hocijaká kadernícka učnica. Zverila by si ty osobne nejakej učnici alebo kaderníčke s pochybným renomé, bez fotiek jej prác na instagram-e a bez recenzií na webe (nové okná prehliadača) čo aj len umytie a vyfúkanie tvojich vlasov? Lebo ja nie. No a strč jej potom pol metra dlhý a 10 cm široký

prameň vlasov do nejakého bzučiaceho strojčeka! 😀

Však sa radšej spoľahneš na recenzie a na dostatok fotiek (ďalšie okno) v jej albumoch napr. na facebook-u? Nie fotiek svadobných účesov, nech aj tie sú akokoľvek krásne. Ale fotiek práce s prístrojom na rozštiepené končeky vlasov. A hneď ako sa presvedčíš, že nepochybne dobre viem, čo robím, pokojne si dohodni termín návštevy v mojom vlasovom štúdiu na čísle 0915 250 032.

Cena za komplexnú službu vrátane umytia, masky

(hĺbkovej), vrátane sušenia vlasov a aj finálnej úpravy účesu podľa želania zákazníčky je € 30. Táto služba trvá kompletne so všetkým asi hodinku. Veľmi výrazne to v tomto prípade závisí od dĺžky vlasov, samozrejme. Nájdu sa zákazníčky, ktorým sa to na prvé počutie zdá „dosť“. Treba si ale uvedomiť, že nejde „iba“ o

rozštiepené končeky vlasov a ich odstránenie.

Ako píšem: ide o komplexnú službu, po ktorej zákazníčka odchádza ako nový človek. A doteraz (v momente vzniku tohto článku je to cca polrok) som od spustenia tejto mojej služby nemala na ňu ani tú najmenšiu sťažnosť.

Moje kaderníctvo v Košiciach nájdeš na adrese Čingovská 3, 040 12  Košice-Nad jazerom. Termín návštevy u mňa si môžeš dohodnúť na čísle 0915 250 032. "Dominika Fabová Hair Studio" je značka, za ktorou už celkom pekná kôpka spokojných žien z metropoly východu Košíc vidí overenú a spoľahlivú kaderníčku. Na tejto mojej stránke nájdeš moje blogy o vlasoch, o účesoch, o starostlivosti o korunu krásu, kadernícky humor a pod.

Post a Comment