DFHS logo
  • Pon - Pia

    Na objednávku

  • Sobota

    Na objednávku

  • Nedeľa

    Zatvorené

Dominika Fabová Hair Studio

Termín u kaderníčky sa nesmie prešvihnúť ani uponáhľať

Ladies, nechoďte mi na termíny predčasne, prosím!

Naozaj nechcem nikoho sekírovať. A na jednej strane je krajšie a korektnejšie, keď prídeš O MÁLIČKO skôr než ak by si mala viac ako päť minút meškať. Pretože dodržať termín u kaderníčky je veľmi dôležité, samozrejme. Lenže.

Ja nie som stroj. A síce nefajčím a teda kvôli cigarete odbiehať naozaj nepotrebujem. Na rozdiel od mnohých z vás, čo vám bez problémov ústretovo tolerujem aj pomedzi moju prácu… Čo ale určite potrebujem, to je

pauza na vyloženie nôh a pauza na jedlo.

Snažím sa VÁM vychádzať v ústrety a „sekať“ termíny pre vás čo najtesnejšie za sebou. Aby som vás uspokojila čím viac za deň. Ale uvedom si, že ja v práci nonstop stojím na nohách. Netúžim po kŕčových žilách v tridsiatke. Verím, že sme v tom absolútne zajedno. A rovnako ako ty

aj ja si chcem v pokoji vychutnať obed.

A to nejde, keď mi sedíš v salóne s tým, že „Pokojne sa najedz, Dominika, mne to nevadí!“. Vieš, ako veľký je môj priestor a dosť už na tom, že mi nezostáva iné než jesť tam, kde pracujem. Ešte aj jesť pod tvojím netrpezlivým pohľadom? 🙂 To vážne nejde.

Práve pre toto ma žiadna moja klientka jesť nevidí. Lebo jedlo vždy okamžite odložím, keď vidím, že prichádzaš. Keď to aj je o 15 minút skôr než si mala termín. Nemám vtedy na výber.

„Dodržať termín“ u kaderníčky neznamená prísť skôr

o 15 minút. Radšej si ešte urob nákup vo vedľajšej Bille. Na rovinu: radšej dve či tri minúty (jasné, že nie dlhšie!) meškaj, než ak mi máš oddialiť jedlo o ďalšiu hodinu a pol, ktorú sa budem venovať tvojej korune krásy. Neverím, že by si chcela prísť skôr aj s vedomím, že niekto potom kvôli tomu niečo na tebe odflákne. Ja to nerobím.!Moju službu odo mňa dostaneš vždy 100%-nú. Preto ťa o to, aby si

bola presnou na termín u kaderníčky žiadam

takouto formou. Som pevne presvedčená o nasledovnom. Že tak, ako ja pri tebe odvádzam perfektnú prácu, hodnú tvojej spokojnosti (vidím predsa moje kadernícke recenzie), tak ty budeš voči mne empatická. A ja ti za to vopred veľmi pekne ďakujem.

Moje kaderníctvo v Košiciach nájdeš na adrese Čingovská 3, 040 12  Košice-Nad jazerom. Termín návštevy u mňa si môžeš dohodnúť na čísle 0915 250 032. "Dominika Fabová Hair Studio" je značka, za ktorou už celkom pekná kôpka spokojných žien z metropoly východu Košíc vidí overenú a spoľahlivú kaderníčku. Na tejto mojej stránke nájdeš moje blogy o vlasoch, o účesoch, o starostlivosti o korunu krásu, kadernícky humor a pod.