DFHS logo
  • Pon - Pia

    Na objednávku

  • Sobota

    Na objednávku

  • Nedeľa

    Zatvorené

Dominika Fabová Hair Studio

Reštrukturalizácia vlasov zázračnou kúrou od Framesi

Kúra „RESTRUCTURE“: reštrukturalizácia vlasov, totálna hĺbková náprava

Sú služby, ktoré sú fajn a zákazníčky sú po ich aplikácii spokojné a odchádzajú odo mňa s úsmevom. A sú služby, z po aplikácii ktorých moje klientky „padajú na zadok“. K takým patrí aj reštrukturalizácia vlasov mojou kúrou od špičkovej talianskej kaderníckej značky.

Top aktualizácia: vylepšenie už dokonalého!

Pri Restructure kúre ťa po novom posadím pod „Angle prístroj“, ktorý tvoje vlasy nielen prehreje, ako tomu bolo doteraz. Pôsobí na ne navyše aj infračerveným svetlom. To vlas lieči a efekt kúry sa tým ešte výrazne posilní.

(Infračervené svetlo pre istotu nezapínam pri zákazníčkach v druhom stave napriek tomu, že by nemalo mať ani najmenší negatívny vplyv.)

Aký efekt moja reštrukturalizácia vlasov spôsobí

a prečo je tak ohromujúci? Poškodené vlasy bývajú na dotyk aj na pohľad suché a veľmi zle upraviteľné. Reštrukturalizácia vlasov dosiahne extrémne silnú a okamžite citeľnú nápravu. Vlasy sú už po jej prvej aplikácii kvalitnejšie a ktorákoľvek následná

kadernícka služba je viditeľnejšia a efektívnejšia.

Tým je myslené to, že napr. farba sa podstatne pomalšie vymýva a ako farba samotná, tak účes na nezdravých vlasoch nedržia tak, ako by mali. A vtedy zákazníčky jednoducho nemôžu byť spokojné.

„Restructure“ kúra obnoví silu vlasového vlákna, lesk

a mäkkosť vlasov. Tie sa potom dajú neporovnateľne ľahšie rozčesať.

Restructure kúra Košice, Dominika Fabová Hair Studio

Keďže niekedy je produktívnejšie ukázať než vysvetliť, tu je album s fotkami vlasov po Restructure kúre (nové okno).

Nebudem ťa nudiť či obťažovať výpočtom zložiek týchto „výživových zázrakov“, ktorými reštrukturalizácia vlasov od renomovanej talianskej značky, ktorú používam, v mojich očiach je. Prejdem na zodpovedanie najčastejších otázok zákazníčok, ktoré k mojej „Restructure“ kúre dostávam.

Kúra je vhodná na úplne, úplne všetky typy vlasov

Reštrukturalizácia vlasov opraví rovnako dobre a kvalitne rovné aj kučeravé vlasy vrátane tých s trvalou. Poradí si s pôvodnými aj s farbenými, s mierne zanedbanými aj s tými totálne zdevastovanými.

Restructure kúra vlasy nenarovnáva!

Je to vyživovacia kúra, ktorá vlas oživí, dodá mu kvalitnú „potravu“. Ale nenarovná. Nie je to nič podobné známemu brazílskemu keratínu a podobným procedúram, ktoré sú len skrášľovacie. Po Restructure kúre sú vlasy krajšie – ale to preto, že sú zdravšie. Čiže po následnom umytí (po odporúčanom čase, ako o tom píšem nižšie) budú mať tvoje vlasy pôvodný tvar: rovné zostanú krásne rovnými a kučeravé krásne kučeravými. 🙂

Ak plánuješ farbenie aj kúru, odporúčam najprv farbiť

Z vlastnej viacročnej praxe viem, že ak chce klientka dosiahnuť celkovú zmenu a skrášlenie vlasov, je ideálne ísť na to v tejto postupnosti. Relatívne krátko po kúre, čím myslím cca do týždňa nie je ideálne vlasy farbiť. Preto ak ti ide o „wow efekt“ a chceš ukázať poriadnu (a parádnu) zmenu, tak najprv zafarbíme a až potom aplikujeme „Restructure“ kúru.

Moja reštrukturalizácia vlasov trvá hodinu

Celá aplikácia všetkých zložiek „Restructure“ kúry, ich pôsobenie a finálna úprava vlasov (nie tvorba účesu, samozrejme) trvá zmienenú hodinku.

Opakovanie kúry: štandardom je trojmesačný cyklus

Ale napr. vlasom, ktoré boli minimálne poškodené a nie sú príliš namáhané, stačí táto kúra raz za pol roka… Na otázku „ako často“ teda neexistuje univerzálna odpoveď. Ideálnu frekvenciu pre teba odhadnem po zhodnotení tvojich vlasov pri návšteve v mojom salóne Dominika Fabová Hair Studio.

Šampón ako darček odo mňa na predĺženie efektu!

Ku každej kúre ako pozornosť odo mňa dostaneš ako moja zákazníčka šampón. Jeho účinok posilňuje a tým predlžuje efekt kúry na tvojich vlasoch.

Aplikovať ho však je možné až po dvoch dňoch, lebo dôrazne odporúčam dva dni po „Restructure“ kúre vlasy vôbec neumývať. Niektoré zložky kúry by nestihli naplno zapôsobiť. Tým by reštrukturalizácia vlasov prišla o časť svojho efektu.

Rovnako dôležité (ak nie ešte dôležitejšie) je používať následne doma

sprej na predĺženie pôsobenia reštrukturalizačnej kúry.

Prípadne kondicionér – o výber toho, ktorý z týchto dvoch prípravkov je pre tvoje vlasy vhodnejší, sa postarám ja. Aplikuje sa po (prvom a každom) umytí vlasov, sprej sa neoplachuje. Svojím obsahom (okrem iného je ním kyselina hyalurónová) oba prípravky posilňujú pôsobenie kúry na vlas, hydratujú ho a chránia ho pred vonkajšími vplyvmi. Navyše sa nádherne lesknú a voňajú.

Kompletná reštrukturalizácia vlasov má cenu € 55

V tejto cene je už aj zmienený šampón a kondicionér (alebo sprej ) na výrazné predĺženie efektu tejto úžasnej a tak vyhľadávanej a žiadanej kúry.

Moje kaderníctvo v Košiciach nájdeš na adrese Čingovská 3, 040 12  Košice-Nad jazerom. Termín návštevy u mňa si môžeš dohodnúť na čísle 0915 250 032. "Dominika Fabová Hair Studio" je značka, za ktorou už celkom pekná kôpka spokojných žien z metropoly východu Košíc vidí overenú a spoľahlivú kaderníčku. Na tejto mojej stránke nájdeš moje blogy o vlasoch, o účesoch, o starostlivosti o korunu krásu, kadernícky humor a pod.