DFHS logo
  • Pon - Pia

    Na objednávku

  • Sobota

    Na objednávku

  • Nedeľa

    Zatvorené

Dominika Fabová Hair Studio

Kaderníčka Košice - prečo sa treba objednať telefonicky

Prečo je v kaderníctve nevyhnutnosťou objednávať sa cez telefón

Žiadna dobrá „kaderníčka Košice“ (ak si niečo takéto googlila), no ani inde na Slovensku ťa neobjedná ináč než telefonicky. Má to svoje veľmi vážne dôvody.

Poznámka: vôbec sa nemienim zapodievať kaderníctvami, ktoré berú všetkých okoloidúcich. Pretože v takých takmer nikdy nepracujú skutočne dobré kaderníčky, ako som vysvetľovala v tomto texte v novom okne.

Tým najvážnejším je fakt, že dobrá

kaderníčka prosto nemá čas riešiť objednávky ináč

než bleskovo cez mobil. Pretože väčšinou, keď jej voláš, sedí v kresle pod jej rukami zákazníčka, ktorej korune krásy sa práve venuje.

Navyše cez telefón ste dohodnuté asi tak do 45-tich sekúnd. Vytočíš 0915-250-032 a než uplynie minúta, máš tvoj termín. Zatiaľ čo cez messenger či inou online formou by ste sa dohadovali minimálne v rámci desiatich správ z každej strany.

A kedy na to tá „kaderníčka Košice“ má mať čas?!

Aj ona chce pracovať 8 hodín a mať voľno. Ak by som každej dopytujúcej sa mala spisovať všetky dostupné termíny v tom týždni, v ktorom ty chceš riešiť tvoje vlasy… Takmer nič iné by som cez voľno nerobila. A cez pracovný čas na to priestor nemám vôbec.

Ver mi: ako pre mňa tak aj pre teba je podstatne jednoduchšie nájsť ti termín

mrknutím do diára a nadiktovaním cez mobil.

Než dohadovaním sa krížom-krážom cez whatsapp či iný čet. Je to zdĺhavé a veľmi nekomfortné pre obe strany. Veď ak sa mi nedovoláš, lebo práve robím niečo, čo jednoducho nemôžem pustiť, vôbec nič sa nedeje. Zavolám naspäť hneď, ako to bude možné. Pokojne si moje číslo 0915-250-032 ulož pod menom „Dominika Fabová – kaderníčka“. Aby si vedela, kto volá, až sa ozvem späť. Šikovná

kaderníčka Košice ti cez telefón termín nájde

bleskovo. Čím ušetrí aj tebe tvoj voľný čas a zbytočný stres. A prečo sa ja osobne pasujem

do roly „šikovná kaderníčka Košice“?

Pri všetkej skromnosti a pokore… Skús si pozrieť moje recencie a posúď sama, nakoľko oprávnene to robím. Alebo ak už mojou zákazníčkou si a chceš ma potešiť plus urobiť si u mňa úplne prirodzené „očko“,

napíš mi kratučké hodnotenie sama.

Budem ti naozaj a úprimne hlboko vďačná.

O ďalších rozumných dôvodoch, prečo určite nie je žiadnou zbytočnou sekiráciou, keď vyžadujem(e) telefonické objednávky, píšem v tomto mojom článku.

Moje kaderníctvo v Košiciach nájdeš na adrese Čingovská 3, 040 12  Košice-Nad jazerom. Termín návštevy u mňa si môžeš dohodnúť na čísle 0915 250 032. "Dominika Fabová Hair Studio" je značka, za ktorou už celkom pekná kôpka spokojných žien z metropoly východu Košíc vidí overenú a spoľahlivú kaderníčku. Na tejto mojej stránke nájdeš moje blogy o vlasoch, o účesoch, o starostlivosti o korunu krásu, kadernícky humor a pod.

Post a Comment