Dominika Fabová, kaderníctvo Košice, vlasová štylistka
Ostatné témy

Kvalita mojej práce očami môjho bývalého životného partnera

Googlila si “kvalitné kaderníctvo Košice” alebo aspoň “kaderníctvo Košice”. A si tu správne. V nasledujúcom texte vysvetlím, prečo si to myslel aj môj bývalý životný partner.

Považujem sa za skromného a pokorného človeka. V podstate len podľa referencií vás, mojich klientiek viem, že považujete moje kadernícke umenie naozaj za umenie a

moje kaderníctvo v meste Košice

hodnotíte maximálnym počtom hviezdičiek. Nemenej dôležitým pre mňa však kedysi bol pohľad môjho bývalého priateľa a (dodnes) administrátora tejto mojej webovej stránky Andyho Sebastiana Morávka na moju činnosť.

Raz som ho preto len tak pre zábavu požiadala o krátky popis, ktorým by v hypotetickom interview stručne zhodnotil moju

činnosť pod tagom “kaderníctvo Košice”.

Aby bolo jasné: môj bývalý partner sa okrem iného venuje písaniu blogov a tzv. copywriterstvu. Napokon, nepovažujem za hanbu fakt, že aj s týmto webom mi po tejto stránke pomáha. Vyjadrovať sa teda vie a napísal mi toto:

“Vlasová štylistka Dominika Fabová je skutočným profesionálom vo svojom odbore. Nie je ‘iba’ kaderníčkou, ale pri všetkej jej skromnosti a vo všetkej pokore, ktorú v sebe má, je skutočnou kráľovnou korún krásy košických dievčat, žien a dám.”

Andy Sebastian Morávek, 2018

Samozrejme, slová sú to pekné, no kto by ich od (vtedajšieho) vlastného partnera bral vážne… Háčik je v našom prípade v tom, že tu nejde len o slová. Môj bývalý mojej šikovnosti a môjmu úspechu veril natoľko, že za svoje dočasné pôsobisko si namiesto

pôvodnej Bratislavy vybral práve Košice.

A presťahoval sa vtedy na čas sem za mnou. Po 37-mich rokoch života na západe. Lebo heslu “kaderníctvo Košice” v kombinácii s názvom “Dominika Fabová Hair Studio” skutočne veril a stále verí.

Napokon, on mohol a môže jeho prácu vykonávať kdekoľvek. Zatiaľ čo ja by som moju košickú klientelu musela opustiť, ak by som chcela odísť

vykonávať prácu kaderníčky do hlavného mesta.

A to by v konečnom dôsledku mrzelo práve teba – Košičanku. Pretože ja by som si s pomocou môjho vtedy už určite manžela určite bývala poradila aj “v to tej Blave”. 🙂

Na záver už len odkaz na blog, v ktorom vysvetľujem, ako je

objektívne možné odhadnúť, či nejaké kaderníctvo Košice

(iné než to moje, prirodzene) má predpoklady na to, aby si z neho odišla spokojná. Ergo či ide skutočne o kvalitné kaderníctvo.

Moje kaderníctvo v Košiciach nájdeš na adrese Čingovská 3, 040 12  Košice-Nad jazerom. Termín návštevy u mňa si môžeš dohodnúť na čísle 0915 250 032. "Dominika Fabová Hair Studio" je značka, za ktorou už celkom pekná kôpka spokojných žien z metropoly východu Košíc vidí overenú a spoľahlivú kaderníčku. Na tejto mojej stránke nájdeš moje blogy o vlasoch, o účesoch, o starostlivosti o korunu krásu, kadernícky humor a pod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *